Husqvarna Automower 430X NERA se sadou EPOS

Robotická sekačka se sadou EPOS pro snadnou instalaci bez obvodových drátů. Robot je doporučený na trávníky do 2500 m2.

 

Pouze pro přihlášené
Kód: 810
Značka: Husqvarna
126 998 Kč
Kategorie: Husqvarna
Záruka: 2 roky
Velikost trávníku v m2: 2560
? Bezdrátová sekačka: Ano
Šířka záběru v cm: 24
Maximální svah: 50% / 26°
Hlučnost v dB(A): 56
Zabezpečení: PIN, GPS + GSM
Hlasoví asistenti: Google Asistent
Konektivita: WiFi, Bluetooth, 4G
Propojení se závlahou: Ano
Rozpoznávání předmětů AI: Ne
Vyhýbání se předmětům: Ano
Maximální plocha: 3200m2

Husqvarna 430X Nera se sadou EPOS je nová generace sekaček Husqvarna, které fungují bez obvodových drátů. Systematicky poseká zahrady až o velikosti 3200 m2 a nedělá jí problém přejíždět mezi zónami, třeba přes chodník. Husqvarna určuje směr vývoje robotických sekaček a po desítky let je lídrem ve vývoji. Nyní to dokazuje i na poli bezdrátových robotů. 

Husqvarna Automower 430X NERA se sadou EPOS

Bez obvodových drátů

Nová generace robotických sekaček Husqvarna Automower NERA přichází s chytrým systémem bezdrátových sekaček řady EPOS. Stačí připevnit třeba na roh domu anténu zapojit vše do elektřiny a pak už jenom se sekačkou objedete okraj trávníku a máte to. V Husqvarně vědí, že každá zahrada je jiná a různě členitá, sekačka si tedy může zapamatovat v jaké zóně sekat na jakou výšku a kterým místům se vyhnout, protože jste zde zasadili jabloň. Nemusíte kvůli tomu vytahovat žádné dráty z půdy a napojovat nové smyčky. Robot navíc změní své chování a bude jezdit hezky řádku po řádce a na sekání mu zabere kratší čas. 

Sama se vyhne

Děti mnohdy zanechají na zahradě hračky a neuvědomí si, že by mohly překážet. Model 430X má ale radar a jednoduše se vyhne. Nemusíte mít tedy strach ani o domácí zvířata. 

Husqvarna Automower 430X NERA se sadou EPOS

Automower Connect

Model 430X nabízí širokou škálu konektivity. Bluetooth, WiFi ale i mobilní data, díky aplikaci máte vždy přehled co robot dělá. Kombinace 4G a GPS pak zajišťuje ochranu proti krádeži. Jakmile se robot začne pohybovat mimo vyznačený trávník ihned vám přijde notifikace. 

Aplikace je také připravená na různé chytré asistenty jako je Alexa, IFTT nebo Google assistent a bude si rozumět i se závlahou od Gardeny. 


Po technické stránce jednička s hvězdičkou

Husqvarna vyvíjí robotické sekačky více jak dvacet let a odchytala za tu dobu hromadu much, na které jiní výrobci teprve budou muset přijít. 

Sekačka můžete jednoduše očistit hadicí s vodou a nemusíte se bát ani o žací ústrojí. Robot ho kryje plechovým plátem, kde konkurence nemá vůbec nic. 

V Husqvarně vědí, že důležitý je dlouhodobý výsledek a ne jen rychle posekat. Pokud tedy máte vysokou trávu, aplikace pohlídá postupnou změnu výšky sečení aby tráva rostla co nejlépe a nepolámala se. 

Husqvarna Automower 430X NERA se sadou EPOS
Husqvarna Automower 430X NERA se sadou EPOS

Nové jednoduší ovládání

Aplikace Automower Connect obstará  všechna nastavení, pokud ale jste poblíž robota, můžete ho snadno ovládat přes barevný displej. K ovládání slouží otočný ovladač. Jednoduše sekačku pošlete do nabíječky i za deště, se kterým by třeba dotykový displej měl problém. 

Systém sekačky je samozřejmě v češtině.  

Součást balení

Husqvarna Automower - aplikace Automower Connect

Husqvarna Automower - bezdrátové sekačky NERA s navigací EPOS

Husqvarna Automower - chytré mapování Zone Control

Husqvarna Automower - jak se instaluje bedrátová sekačka se sadou EPOS

Husqvarna Automower v dětské psychiatrické léčebně v Hrani

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.