
Vyhýbání se překážkám
3D rozpoznávání objektů pomáhá robotu pohybovat se bezpečněji a jistěji po zahradě.
✅ Bez obvodového drátu
✅ Kapacita až 2 000 m²
✅ 3D technologie pro vyhýbání se překážkám
✅ Plánování trasy ve tvaru U
✅ Ovládání přes aplikaci
✅ Záběr 22 cm a sklon až 45 %
| Kategorie: | Robotické sekačky bezdrátové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6977328064103 |
| Velikost trávníku v m2: | 2000 |
| ? Bezdrátová sekačka: | Ano |
| Šířka záběru v cm: | 22 |
| Maximální svah: | 45% / 24° |
| Zabezpečení: | Mobilní aplikace |
| Hlasoví asistenti: | Amazon Alexa, Google Asistent |
| Vyhýbání se předmětům: | Ano |
Dreame A1 PRO 2000 – Sekání bez kabelů a starostí
V aplikaci Dreamehome pohodlně nastavíte hranice, zóny, výšku sečení i správu více oblastí bez složité instalace.

Instalaci zvládneme do 1–2 týdnů od objednávky. Poradíme si i s náročnými terény.
Získali jsme důvěru mnoha uživatelů, kteří se vrací.
Průměr 5,0 z 250 hodnocení na Heurece.
Na základě fotek a parametrů zahrady doporučíme ideální model. Potřebujete poradit? 📞 +420 792 325 839 • ✉️ info@robotisekacky.cz
Jsme certifikovaní instalátoři Gardena. Splňujeme přísné standardy podpory.
Vyřešíme vše od A do Z, nastavíme aplikaci, poradíme s údržbou i zimováním.
Skvělý obchod i instalace. Vřele doporučuji.
Vše na 100 %, výborná komunikace.
Trpělivý přístup, doporučuji.
Jsme certifikovaní instalátoři a prodejci Gardena, Segway, Mammotion, Robomow, Ama, Ecovacs…

3D rozpoznávání objektů pomáhá robotu pohybovat se bezpečněji a jistěji po zahradě.

V aplikaci si snadno nastavíte více oblastí, zakázané zóny i způsob sekání.

OmniSense™ pomáhá vytvářet přesné mapy zahrady bez potřeby kabelu nebo RTK stanice.

Výšku střihu lze pohodlně upravovat v aplikaci podle sezóny i typu trávníku.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Maximální plocha sekání | 2 000 m² |
| Výška řezu | 3–7 cm |
| Šířka řezu | 22 cm |
| Maximální sklon svahu | 45 % / 24° |
| Baterie | 5 Ah |
| Čas nabíjení | 65 min. |
| Rozměry robotu | 643 x 436,5 x 261 mm |
| Odolnost vůči vodě | IPX6 |
Méně práce se sečením, více času na zahradu, která je pravidelně upravená i bez kabelů a zdlouhavé instalace.

Když kapacita baterie klesne, robot se sám vrátí do stanice a po dobití pokračuje v práci.

Díky krytí IPX6 lze robota snadno očistit a připravit na další sekání.

Sekačka maká za vás – vy si dejte klid. My přidáme příslušenství, které se hodí hned od startu.
Když chybí skladem, zdarma ho dopošleme.
Když je posekáno, je čas vypnout. Hudba na terase i v pergole – přesně tak, jak to máte rádi.
Pro každou část nastavíme jinou hudbu i hlasitost. Více ZDE.
Postup reklamace a kontakt na výrobce najdete zde.
Když se něco nepovede, vyřešíme to rychle a férově.
Moderní robotická sekačka, která šetří čas, zjednodušuje údržbu trávníku a opírá se o zázemí servisu robotisekacky.cz.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.