iRobot

Společnost iRobot je předním výrobcem robotických vysavačů a dalších domácích robotických pomocníků. Byla založena v roce 1990 třemi spoluzakladateli z Massachusetts Institute of Technology (MIT) a postupem času se stala jedním z nejznámějších jmen v oblasti domácí robotiky. Nejznámějším produktem společnosti iRobot je robotický vysavač Roomba, který byl představen v roce 2002 a od té doby se dočkal mnoha generací a modelů. Robotické vysavače Roomba jsou navrženy tak, aby usnadnily úklid domácnosti. Jsou vybaveny sadou senzorů, které jim umožňují navigovat v prostoru, detekovat překážky, schody a rozdíly v povrchu podlahy. Vysavače Roomba používají různé vzory pohybu, aby efektivně pokryly co největší plochu při čištění.

Roomba j715840 1
16 999 Kč
Kód: 788
Roomba j755840 1
21 999 Kč
Kód: 787
Robotický vysavač iRobot Roomba Combo j7
19 999 Kč
Kód: 751
Robotický vysavač iRobot Roomba Combo j7+
1 + 1
24 999 Kč
Kód: 678
Robotický vysavač iRobot Roomba Combo J9+
1 + 1
33 999 Kč
Kód: 687
5 položek celkem

Některé klíčové funkce a technologie, které mohou být součástí robotických vysavačů Roomba, zahrnují:

1. Navigace: Roomba používá různé typy navigace, včetně náhodného vzoru pohybu, systematického čištění a v pokročilejších modelech i vizuální lokalizaci a mapování prostoru pomocí kamer nebo laserů (vSLAM - Visual Simultaneous Localization and Mapping).

2. Čištění: Roomba má jeden nebo více kartáčů pro odstraňování nečistot z podlah a koberců, stejně jako boční kartáč pro čištění rohů a podél stěn.

3. Detekce nečistot: Některé modely jsou vybaveny technologií Dirt Detect, která umožňuje robotu rozpoznat oblasti s vyšším stupněm znečištění a zaměřit se na jejich důkladnější čištění.

4. Automatické dobíjení: Když je baterie robota téměř vybitá, vysavač se sám vrátí do nabíjecí stanice, aby se dobil.

5. Ovládání: Vysavače Roomba mohou být ovládány manuálně pomocí tlačítek na zařízení, ale mnoho modelů také podporuje ovládání prostřednictvím mobilní aplikace nebo dokonce hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant.

6. Údržba: Roboty Roomba jsou navrženy tak, aby byly snadno udržovatelné, s komponentami, jako jsou filtry a kartáče, které je možné pravidelně čistit nebo vyměňovat.

iRobot neustále inovuje a rozšiřuje svůj sortiment robotických vysavačů, aby splnil různé potřeby a rozpočty zákazníků. Vedle vysavačů Roomba společnost také vyrábí robotické moppy Braava, které jsou určeny pro mokré čištění podlah. Tato zařízení pracují samostatně nebo v tandem s Roombami, poskytují komplexní řešení pro úklid podlahových ploch.

Pouze ověřené produkty
Pouze ověřené produkty
Nabízíme pouze spolehlivé produkty, včetně servisu.
Ikona instalace
Profesionální instalace
Máme za sebou roky zkušeností a více než 100 realizací.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme k Vám kdykoliv
Čas pro instalaci domluvíme dle Vašich preferencí.
Ušetříme Vám peníze
Ušetříme Vám peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu jen 4kWh za měsíc.