
AI mapování
Chytré vnímání prostoru pomáhá sekačce orientovat se i v členitější zahradě.
✅ Robotická sekačka pro menší zahrady až do 500 m².
✅ Chytré mapování pomocí AI pro jednodušší nastavení a plynulejší sekání.
✅ Sentisphere™ zajišťuje přesnou orientaci i ve stínu a v členitější zahradě.
✅ Vyhýbání překážkám pomocí systému vidění dvou kamer pro bezpečnější provoz.
✅ Šířka záběru 22 cm, ruční nastavení výšky sečení 20–60 mm a tichý provoz 59 dB(A).
✅ Ovládání, plánování i sledování průběhu sečení probíhá pohodlně v mobilní aplikaci.
| Kategorie: | Roborock |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8.05.0005 |
| Velikost trávníku v m2: | 500 |
| ? Bezdrátová sekačka: | Ano |
| Šířka záběru v cm: | 22 |
| Maximální svah: | 45% / 24° |
| Hlučnost v dB(A): | 59 |
| Vyhýbání se předmětům: | Ano |
Roborock RockNeo Q105 – Chytré sečení pro menší zahrady
Ovládání, plánování i sledování průběhu sečení probíhá v mobilní aplikaci.

Instalaci zvládneme do 1–2 týdnů od objednávky. Poradíme si i s náročnými terény.
Získali jsme důvěru mnoha uživatelů, kteří se vrací.
Průměr 5,0 z 250 hodnocení na Heurece.
Na základě fotek a parametrů zahrady doporučíme ideální model. Potřebujete poradit? 📞 +420 792 325 839 • ✉️ info@robotisekacky.cz
Jsme certifikovaní instalátoři Gardena. Splňujeme přísné standardy podpory.
Vyřešíme vše od A do Z, nastavíme aplikaci, poradíme s údržbou i zimováním.
Skvělý obchod i instalace. Vřele doporučuji.
Vše na 100 %, výborná komunikace.
Trpělivý přístup, doporučuji.
Jsme certifikovaní instalátoři a prodejci Gardena, Segway, Mammotion, Robomow, Ama, Ecovacs…

Chytré vnímání prostoru pomáhá sekačce orientovat se i v členitější zahradě.

Udržuje čistší linii trávníku tam, kde je výsledek nejvíc vidět.

Navigace pomáhá při pohybu v užších místech zahrady.

Mobilní aplikace usnadňuje plánování a kontrolu sečení.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Doporučená plocha sečení | 500 m² |
| Rozměry | 625 × 420 × 270 mm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Výška sečení | 20–60 mm |
| Šířka záběru | 22 cm |
| Baterie | 4 Ah |
| Doba sečení | 55 min |
| Doba nabíjení | 65 min |
| Max. sklon | 45 % (24°) |
| Krytí | IPX6 |
| Hlučnost | 59 dB(A) |
| Počet nožů | 3 |
| Pohon | zadní kola |
Pravidelně posečený trávník do 500 m² bez tahání klasické sekačky a bez zbytečného plánování víkendu.

Praktické krytí pro venkovní provoz a snadnější údržbu po sečení.

Detailní senzory a kontrola pohybu pomáhají při běžném používání na zahradě.

Sekačka je navržená pro práci v reálném prostředí zahrady.
Sekačka maká za vás – vy si dejte klid. My přidáme příslušenství, které se hodí hned od startu.
Když chybí skladem, zdarma ho dopošleme.
Když je posekáno, je čas vypnout. Hudba na terase i v pergole – přesně tak, jak to máte rádi.
Pro každou část nastavíme jinou hudbu i hlasitost. Více ZDE.
Postup reklamace a kontakt na výrobce najdete zde.
Když se něco nepovede, vyřešíme to rychle a férově.
Roborock RockNeo Q105 šetří čas i energii při péči o trávník; s výběrem a servisem vám pomůže robotisekacky.cz.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.