Rozdělovač plochy sečení

Rozdělovač plochy sečení, šroubovatelný.

Můžeme doručit do:
14.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 328
Značka: Auto-Mow
1 550 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Rozdělovač sečení slouží k dočasnému oddělení plochy sečení, například v momentech, kdy potřebujete na zahradě zaparkovat auto nebo když častěji rozkládáte zahradní nábytek. Tímto způsobem lze rovněž sekačce omezit přístup ke stromům, například v čase, kdy častěji padá ovoce, nebo vytvořit plochu, kde si děti mohou hrát beze strachu, že se sekačka setká s jejich hračkami. 

Výrobek se napojuje na obvodový drát a ten jej následně rozděluje na dvě trasy, aby se posléze znovu napojil v místě původního okruhu. Uživatel jednoduchým otáčením vybírá, která trasa obvodového drátu bude aktivní, čímž dojde k vymezení dočasné hranice pro sekačku. 

Rozdělovač lze snadno nainstalovat zašroubováním do trávy těsně nad stávajícím okrajovým drátem a připojením dráty. Jeden rozdělovač stačí na vymezení jedné plochy. Při pořizování rozdělovače doporučujeme přikoupit obvodový drát a plastové kolíky (popřípadě i spojky), toto příslušenství není součástí balení produktu. 

 

Rozdělovač je kompatibilní se všemi druhy robotických sekaček závislých na obvodových drátech a se všemi druhy drátů.

Do jednoho obvodu lze připojit až 5 rozdělovačů. Před montáží je nutné sekačku vypnout a nabíjecí stanici odpojit z elektrické sítě.

Rozdělovač má ochranu před vodou IP67 a před mrazem do -18°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.