Segway eScooter E125S - Modrá

Elektrický skútr budoucnosti. Dojezd až 140 km* (typický dojezd 108 km, WMTC dojezd 81 km), rychlost 45 km/h (kategorie L1 od 15 let), maximální výkon 3 kW. Neustálá online konektivita, GPS a ochrana proti zlodějům AHRS. Keyless Go (bezklíčkové zapalování), MATRIX LED světlomety

Momentálně nedostupné
Kód: 603
Značka: Segway
112 890 Kč
Kategorie: Městská mobilita
Záruka: 2 roky
Segway eScooter E125S - Modrá

Segway eScooter E125S - Luxus na cestách

Segway, jako největší výrobce osobní elektrické mobility na světě, představuje elektrické skútry pro 21. století. Nová generace skútru je inteligentní, doslova prošpikovaná nejmodernější technologií s permanentní konektivitou v mobilní síti (IoT). Špičkové zpracování, design, odolnost a zákaznické služby jsou společným jmenovatelem všech produktů značky Segway. Segway eScooter E125S je vaší vstupenkou do prémiového klubu cestovatelů.
Segway eScooter E125S - Modrá

 Bezklíčkový systém Air-Lock

Není třeba vytahovat chytrý telefon z kapsy, skútr se automaticky zamkne, pokud z něj slezete a odejdete. Stejně tak se odemkne, když se k němu přiblížíte na 2–10 metrů. Další možností je použití dálkového ovladače nebo klíče.
Segway eScooter E125S - Modrá

Křišťálová palubní deska

Elektrický skútr E125S má vysoce kontrastní plnobarevný LED displej s křišťálovým efektem. Na palubní desce jsou zobrazeny veškeré nezbytné provozní informace. Dojezd, zvolený jízdní režim a další. Navíc si můžete vzhled palubního displeje přizpůsobit v aplikaci Segway-Ninebot.
Segway eScooter E125S - Modrá

LED MATRIX světlomet

Segway eScooter E125S je vybaven výkonnými LED MATRIX světlomety nové generace, které sdružují několik funkcí. Působivý výkon vás nikdy nezklame. Navíc skvěle vypadají!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.