Elektrická koloběžka Segway KickScooter P100SE

Zážitek do města s neuvěřitelným dojezdem 100 km, výkon 1400W nebo plně odpružený podvozek. Pro tuto koloběžku je efektivita a radost synonymum. Elektrokoloběžka, s níž zvládnete vše, ať už jde o běžné cesty nebo třeba kočičí hlavy.

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 631
Značka: Segway
45 790 Kč
Kategorie: Elektrické koloběžky a skůtry
Záruka: 2 roky
Zabezpečení: PIN, NFC, Mobilní aplikace
Brzdy: Kotoučová, Elektrická
Maximální dojezd v km: 100
Maximální nosnost v kg: 120
Maximální rychlost v km/h: 25
Maximální výkon W: 1350
Mobilní aplikace: Ano
Nabíjení v h: 4
Pneumatiky: Bezdušové
Pohon: Zadní
Skládací: Ano
Světlo: Ano
Velikost kol v palcích: 10,5
Rám: Hliník
Pouze ověřené produkty
Pouze ověřené produkty
Nabízíme pouze spolehlivé produkty, včetně servisu.
Ikona instalace
Profesionální instalace
Máme za sebou roky zkušeností a více než 100 realizací.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme k Vám kdykoliv
Čas pro instalaci domluvíme dle Vašich preferencí.
Ušetříme Vám peníze
Ušetříme Vám peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu jen 4kWh za měsíc.

O modelu Segway KickScooter P100SE

Představte si budoucnost dopravy ve městě – to je Segway KickScooter P100SE. Výkonný městský crossover 3. generace, který zanechává konkurenci v prachu. Od prvního okamžiku, kdy se na něj podíváte, cítíte efektivitu a inovaci. Elektrokoloběžka přináší neuvěřitelný dojezd až 100 km dohromady s plně odpruženým podvozkem. Dokonalost dotuněná ihned po zapnutí, kdy se na zem promítá jemné uvítací světlo, které vás vřele přivítá na palubě elektrokoloběžky. Jednoduše super společník každého městského dobrodruha.
Segway KickScooter P100SE

Připravujeme pro vás povinné ručení

Už se to blíží. Všechny elektrokoloběžky, které jedou rychleji jak 25 Km/h nebo váží víc jak 25 Kg a zvládnou jet více jak 14 Km/h budou potřebovat povinné ručení. Pilně pracujeme na tom, aby objednání povinného ručení u nás na webu bylo jednoduché a bezstarostné. Všechny naše stávající zákazníky budeme kontaktovat, jakmile novela přijde v platnost během března. 

 Silný motor v zadním kole a bohatá výbava bezpečnostních prvků.

Elektrokoloběžka Segway KickScooter P100SE je ideální pro dlouhé výlety především díky svému dojezdu až 100 km. Stabilita je zabezpečena silným motorem v zadním kole s maximálním výkonem 1350 W- Model hravě zařídí zdolávání kopců o sklonu až 23 %.

Výrobce i tentokrát myslel nejen na bezpečnost řidiče elektrokoloběžky. V případě brzdění je automaticky spuštěno zadní červené blikající světlo, které umožňuje ostatním řidičům snadno zaznamenat vaši akci i z větší vzdálenosti. Model Segway KickScooter P100SE je vybaven třemi typy brzd: předními kotoučovými brzdami a zadní elektronickou a kotoučovou brzdou. Tato dokonalá kombinace přináší plynulejší a bezpečnější brzdění. Zamykání jednoduše a chytře

Tady není potřeba žádných klíčků schovaných po kapsách. Hned několik možností, jak koloběžku zamknout. Raději mobilní aplikaci nebo plastovou kartu? Nebo se spolehnete na svou paměť a vyrazíte jen s PINem? Můžete si vybrat, jak jen chcete.

Segway KickScooter P100SE

NFC karta

Odemknutí pomocí NFC karty přiložením k displeji koloběžky.
Segway KickScooter P100SE

Bluetooth

Odemknutí pomocí aplikace uživatelsky příjemné Segway-Ninebot APP.
Segway KickScooter P100SE

PIN

Odemknutí pomocí směrových tlačítek pro zadání PINu (doleva/doprava).
Segway KickScooter P100SE

Milé uvítání

Elektrokoloběžka, která Vás ráda uvidí. Jednoduše zobrazí po zapnutí uvítací světlo, které promítá název značky Segway po stranách zadního kola. Tuto funkci lze aktivovat nebo deaktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Segway-Ninebot.  
Segway KickScooter P100SE

Dokonalá řídítka

Mnoho funkcí a interaktivní zážitek. Řízení je velmi plynulé. Kromě klaksonu a režimů (Eco, Sport, Race, Walk, Park) má P100SE nové funkce: směrové ukazatele, přední světla, NFC čtečku a USB nabíjecí port typu C pro smartphone.
Segway KickScooter P100SE

Silné světlo

P100SE je vybaven silným 10W předním LED světlem a certifikovanými odrazkami pro špatné světelné podmínky. Má denní svícení (DRL), které se zapíná i ve dne. Nově má také integrované směrové ukazatele pro vaši bezpečnost.

Pár bonusů ve zkratce

  • Už nejsou potřeba žádné další klíče - postačí pouze telefon s aplikací Segway-Ninebot APP, případně PIN nebo NFC kartička. Z těchto možnosti si vybere opravdu každý!
  • USB-C port pomůže v případě vybitého telefonu, sluchátka nebo jiných zařízení.
  • K dispozici máte zabudovaný klakson. Jízdu Vám může zpříjemnit hned několik jízdních režimů (Eco, Sport a Race), případně režim Park nebo Walk s maximální rychlostí až 3–5 km/h, který oceníte například v pěší zóně.
  • Cestu zpříjemní skvěle čitelný barevný LED displej, který Vám zobrazí údaje jako vaši aktuální rychlost, aktivní jízdní režim, indikátor světel, ukazatel směru, stav baterie a mnoho dalšího...
  • Zabudované přední a zadní ukazatele směru Vám zajistí bezpečnější odbočování.

Segway KickScooter P100SE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: