AMA Freemow

O společnosti AMA

Široké pole působnosti

Společnost s italským původem zaměřující se na zahradní a lesní techniku, není v Česku žádným nováčkem. Specializuje se jak na náhradní díly (od kombajnů po elektrické ohradníky), tak na vlastní výrobu zahrnující motorové pily, elektrocentrály, křovinořezy, benzinové sekačky a spoustu dalších produktů. 

Zkušenosti

S robotickými sekačkami AMA na českém trhu sice teprve začíná, má však roky zkušeností se servisem robotických sekaček Robomow, pro které je v ČR výhradním dodavatelem. Není pochyb o tom, že ví, jak má robotická sekačka fungovat, na co se při vývoji zaměřit a jak vše zpracovat v nejvyšší kvalitě. 

AMA Freemow

Nová řada sekaček AMA Freemow pro menší a středně velké trávníky přichází s inovativními řešeními a výborným poměrem cena/výkon. Všechny sekačky nabídnou plovoucí žací hlavu, takže nerovnosti terénu jim nedělají problém. Vyšší řady sekaček jsou dokonce osazeny akustickými senzory, díky kterým se sekačka vyhýbá neohraničeným překážkám jako jsou stromy, nadzemní bazény nebo dětské prolézačky. Navíc jako jediný výrobce k některým svým sekačkám přidává přístřešek nabíjecí základny prodlužující životnost sekačky. Chytrý algoritmus sekačky umožňuje projíždět velmi úzkými koridory a dokonce si vytvořit mapu zahrady s cílem optimalizovat sečení. V následujících aktualizacích aplikace bude možné tuto mapku dokonce zobrazit, už nyní v ní však naleznete další chytrá nastavení jako jsou doba sečení, vyhýbání se překážkám za pomoci akustických senzorů, nastavení dešťového senzoru nebo sečení za deště.

AMA Freemow 500: čelní pohled 1
17 990 Kč

Pro menší zahrady do 375 m². Plovoucí žací systém, efektivní rozvržení sečených zón a snadná komunikace skrze intuitivní aplikaci.

Kód: 343
AMA Freemow 800: čelní pohled 1
22 990 Kč

Pro střední zahrady do 600 m². Plovoucí žací systém, efektivní rozvržení sečených zón a snadná komunikace skrze intuitivní aplikaci.

Kód: 344
AMA Freemow 1200 pohled zepředu
24 990 Kč

Pro střední zahrady do 900 m². Plovoucí žací systém, efektivní rozvržení sečených zón, sonary chránící proti kolizi a snadná komunikace skrze intuitivní aplikaci.

Kód: 345
AMA Freemow 1500 pohled zepředu
30 990 Kč

Pro větší zahrady do 1 125 m². Plovoucí žací systém, efektivní rozvržení sečených zón, sonary chránící proti kolizi a snadná komunikace skrze intuitivní aplikaci.

Kód: 346
AMA Freemow 2000 pohled zepředu
32 990 Kč

Pro větší zahrady do 1 500 m². Plovoucí žací systém, efektivní rozvržení sečených zón, sonary chránící proti kolizi a snadná komunikace skrze intuitivní aplikaci.

Kód: 347
sada 9 nozu worx landroid titanove 1
350 Kč

Neoriginální břity k sekačkám Automower a Gardena z titanu.

Kód: 482
6 položek celkem
Široký výběr bezdrátových sekaček
Široký výběr bezdrátových sekaček
Nabízíme nejširší výběr bezdrátových robotických sekaček
Ikona instalace sekačky
Profesionální instalace sekačky
Máme roky zkušeností s prodejem a instalací robotických sekaček.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme když se Vám to bude hodit
Při objednání instalace a dohodnutí termínu přijedeme k Vám domů. Cesta je již v ceně!
Robotická sekačka šetří peníze
Šetří peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu 4kWh za měsíc.