AMA Freemow

Robotické sekačky AMA Freemow představují inovativní řešení pro automatickou údržbu trávníků, které se zaměřují na pohodlí a efektivitu. Tato značka nabízí širokou škálu modelů, které jsou schopné vyhovět potřebám různě velkých zahrad a trávníků. Robotické sekačky AMA Freemow jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají snadnou a automatizovanou cestu k udržení krásného trávníku. S různými modely navrženými pro různé velikosti trávníků a specifické požadavky, AMA Freemow nabízí flexibilitu a pohodlí pro moderní zahradníky.

Hledáte spolehlivého partnera pro instalaci a údržbu vaší sekačky? Víc info zde.

Instalace drátové robotické sekačky
Tip
Kód: 148/ZON
Instalace robotické sekačky od konkurence Kód: 151/ZON4
a44e57a9 aa81 4e91 bd17 50bb2c7a7468
od 2 500 Kč
Kód: 813/ZON
Robotická sekačka Ama Freemow RBA 500
17 990 Kč
Kód: 343
Robotická sekačka Ama Freemow RBA 800
22 990 Kč
Kód: 344
Robotická sekačka AMA Freemow RBA1200
24 990 Kč
Kód: 345
Robotická sekačka AMA Freemow RBA1500
30 990 Kč
Kód: 346
Robotická sekačka AMA Freemow RBA2000
32 990 Kč
Kód: 347
10 položek celkem

 

O společnosti AMA

Široké pole působnosti

Společnost s italským původem, zaměřující se na zahradní a lesní techniku, je dobře zavedena na českém trhu. Specializuje se na náhradní díly (od kombajnů po elektrické ohradníky) a na vlastní výrobu, zahrnující motorové pily, elektrocentrály, křovinořezy, benzinové sekačky a další.

Zkušenosti

S robotickými sekačkami AMA teprve vstupuje na český trh, ale má roky zkušeností se servisem robotických sekaček Robomow, pro které je v ČR výhradním dodavatelem. Má hluboké znalosti o tom, jak by měla robotická sekačka fungovat a na co se zaměřit při vývoji pro nejvyšší kvalitu.

AMA Freemow

Nová řada pro menší a středně velké trávníky přináší inovativní řešení a vynikající poměr cena/výkon. Nabízí plovoucí žací hlavu pro adaptaci na nerovnosti terénu a vyšší řady jsou vybaveny akustickými senzory pro vyhýbání se překážkám. Jako jediný výrobce přidává přístřešek nabíjecí základny, prodlužující životnost sekačky. Chytrý algoritmus umožňuje efektivní sečení, včetně projíždění úzkými koridory a tvorbu mapy zahrady pro optimalizaci sečení, s možností zobrazení mapy a dalších nastavení v aplikaci.

Pouze ověřené produkty
Pouze ověřené produkty
Nabízíme pouze spolehlivé produkty, včetně servisu.
Ikona instalace
Profesionální instalace
Máme za sebou roky zkušeností a více než 100 realizací.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme k Vám kdykoliv
Čas pro instalaci domluvíme dle Vašich preferencí.
Ušetříme Vám peníze
Ušetříme Vám peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu jen 4kWh za měsíc.