EcoFlow

Robotická sekačka EcoFlow Blade je revolučním produktem na trhu robotických sekaček, který přináší řadu výjimečných vlastností a inovací. Díky bezdrátové technologii a využití pokročilých senzorů dokáže sekačka pracovat na pozemcích o výměře až 2250 m², přičemž instalaci zvládne každý za pomoci mobilní aplikace. Je vybavena technologiemi jako GPS a RTK pro přesné navigování a může pracovat na svazích až do sklonu 50% / 26°. Díky futuristickému designu a všesměrovým předním kolečkům nabízí vynikající manévrovatelnost. Mezi další technologie patří 3D skener LiDar a vysokorozlišovací kamera s AI, které robotovi umožňují vyhýbat se překážkám.

Hledáte spolehlivého partnera pro instalaci a údržbu vaší sekačky? Víc info zde.

b 4 63cf6
19 290 Kč
Kód: 488
a44e57a9 aa81 4e91 bd17 50bb2c7a7468
od 2 500 Kč
Kód: 813/ZON
Robotická bezdrátová sekačka EcoFlow Blade
71 989 Kč
Kód: 487
Robotická bezdrátová sekačka EcoFlow Blade + sběrač (1ECOBLACOMBO)
88 989,99 Kč
Kód: 638
6 položek celkem

Sekačka je vybavena dešťovým senzorem, který při zjištění vlhkosti přeruší sečení a vrátí se do nabíjecí stanice. Elektronické nastavení výšky sečení umožňuje přizpůsobení výšky trávníku od 20 do 76 mm. EcoFlow Blade může pracovat až 4 hodiny na jedno nabití a k opětovnému nabíjení potřebuje jen 130 minut.

Výjimečným prvkem sekačky je možnost připojení sběrného koše na listí, což je inovace, která získala ocenění na veletrhu CES 2023. Tento koš se jednoduše připojí a robot tak může sbírat listí během podzimních měsíců.

Bezpečnost sekačky je zajištěna PIN kódem a v případě opuštění zahrady uživatelem okamžitě dostane notifikaci. Sekačka je také chráněna tříletou zárukou, která se po registraci prodlužuje na čtyři roky.

 

Pouze ověřené produkty
Pouze ověřené produkty
Nabízíme pouze spolehlivé produkty, včetně servisu.
Ikona instalace
Profesionální instalace
Máme za sebou roky zkušeností a více než 100 realizací.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme k Vám kdykoliv
Čas pro instalaci domluvíme dle Vašich preferencí.
Ušetříme Vám peníze
Ušetříme Vám peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu jen 4kWh za měsíc.