Novinky Segway Navimow - CES 2024

Novinky Segway Navimow

Každoroční veletrh spotřební elektroniky odehrávající se v Las Vegas se letos koná ve dnech 9 až 12 ledna. Můžeme čekat hromadu novinek ve světě elektroniky, tradičně nejvíc pozornosti si vezmou značky jako Samsung Sony a další. Můžeme očekávat hromadu nových telefonů praček ledniček televizí a dalšího, nás však bude zajímat co připravují výrobci robotických sekaček. 

Zatím máme pouze pozvánku s obrysem sekačky, nicméně můžeme potvrdit, že robot opět bude mít nožovou hlavu, která bude na boku sekačky pro dosekávání stran. Pravděpodobně se nezmění ani digitální číselník z původního modelu. 

Můžeme se tedy zamyslet nad tím, co Segway změní. Mnoho uživatelů doufá v odstranění porodních bolestí, na které Segway trpěl. Nejviditelnější problémy bylo nerespektování mapy a ztráty signálu a v posledním roce i zatékání do kamery Vision Fence. Doufejme tedy, že VisionFence se stane součástí sekačky a dodatečný nákup už nebude zapotřebí. Mnoho zákazníků by potěšila možnost připojit dvě antény k jedné sekačce, nebo aspoň odpojení antény od nabíjecí stanice, aby si jí zákazníci mohli umístit třeba na druhý konec zahrady, tak aby co nejlépe pokryla trávník signálem. 

Budeme pro vás novinky z CESu sledovat a určitě o všech sekačkách a dalších věcech budeme informovat.