Husqvarna

Robotické sekačky Husqvarna, známé také pod obchodním názvem Automower, představují špičku v oblasti automatizované péče o trávníky. Tyto robotické sekačky jsou navrženy tak, aby bez potřeby lidského zásahu udržovaly trávníky čistě a upraveně. Jsou to inteligentní, spolehlivé a energeticky efektivní stroje, které mohou pracovat za různých povětrnostních podmínek, dokonce i v dešti. 

Robotické sekačky Husqvarna jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům! 

Registrovat se můžete ZDE

Instalace drátové robotické sekačky
Tip
Kód: 148/ZON
Instalace robotické sekačky od konkurence Kód: 151/ZON4
a44e57a9 aa81 4e91 bd17 50bb2c7a7468
od 2 500 Kč
Kód: 813/ZON
5 položek celkem

Hlavní vlastnosti robotických sekaček Husqvarna Automower:

1. Samostatnost a automatizace: Robotické sekačky Husqvarna jsou navrženy tak, aby samy sekaly trávník podle nastaveného harmonogramu. Uživatel si může nastavit frekvenci a čas sekání, a sekačka poté pracuje samostatně, vrací se do nabíjecí stanice, když potřebuje dobít baterii.

2. Navigace a senzory: Automowery jsou vybaveny pokročilými senzory a GPS navigací, které jim umožňují orientovat se v terénu, vyhýbat se překážkám a efektivně pokrývat celou sekací plochu. Dokáží se vypořádat i s náročnějšími terény a nižšími překážkami.

3. Tichý provoz: Tyto robotické sekačky jsou navrženy tak, aby byly co nejméně hlučné, což umožňuje jejich použití i v nočních hodinách nebo v oblastech, kde by hlasitější sekačky mohly být rušivé.

4. Bezpečnostní prvky: Husqvarna Automower jsou vybaveny bezpečnostními prvky, jako jsou nárazové senzory, které zastaví stroj, pokud dojde ke kontaktu s překážkou, a zvedací a naklonění senzory, které zastaví rotující čepele, pokud je sekačka zvednuta nebo převrácena.

5. Energetická efektivnost: Robotické sekačky jsou navrženy s ohledem na nízkou spotřebu energie a jsou schopné pracovat na jedno nabití několik hodin, což závisí na modelu a velikosti baterie.

Pouze ověřené produkty
Pouze ověřené produkty
Nabízíme pouze spolehlivé produkty, včetně servisu.
Ikona instalace
Profesionální instalace
Máme za sebou roky zkušeností a více než 100 realizací.
S instalací přijedeme k vám
Přijedeme k Vám kdykoliv
Čas pro instalaci domluvíme dle Vašich preferencí.
Ušetříme Vám peníze
Ušetříme Vám peníze
Průměrná robotická sekačka má spotřebu jen 4kWh za měsíc.